Parlak Parke

parlak parke beyazLaminat parkelerde alışılmışında parlak parke’yi sizlere sunmak istiyoruz. Parlak laminat parkeler normal parkeler gibi kaliteli ve dayanıklıdır. Bunun yanında ürünler kullanılan kimysalların hepsi kansorojen madde içermeyen türdendir. Özellikle parlak laminat parkelerin en önemli özelliği üstün kaplama özellikleri nedeniyle çizilmelere karşı dayanıklı ve dayanıklı yüzeyidir. Her odaya ve her salona normal parkelerden daha fazla etkiyilcilik ve görsellik katmaktadır.

Neden parlak parkeler ?

Alışılmış dışında olun masif parkeler ve laminat parkelerin her yerde oluşu nedeniyle eğer zemin kaplamasında bir değişiklik bir aksiyon istiyorsanız mutlaka ama mutlaka parlak parkeleri tercih etmelisiniz. Ürünlerimiz çizilmez ve dayanıklıdır ve garantilidir. Bu nedenle normal parkelerden daha kaliteli ve uzun ömürlü olduğu söylenebilir.
Beyaz laminat parke rengi özel tasarımlarda kullanılan oldukça talep gören laminat parke renklerindendir.Beyaz laminat parke ile wenge rengi mobilyanın mükemmel uyumunu hepimiz çok iyi biliriz. Dekorasyonda ön plana çıkan ve hangi mekanda kullanılırsa kullanılsın mekanı geniş gösteren parlak beyaz parkeler mekana ferah bir hava katmaktadır
Su sıralar,evlerde oturma odası,salon,mutfak ve koridorlarda falquon parlak laminat parkeler kullanılmaktadır.


Parlak Parke Koleksiyonumuz

Sizde eviniz ve ofisiniz için parlak parke almayı veya döşettirmeyi düşünüyorsanız hemen bizimle iletişime geçin!

Bize Ulaşın

İnönü Mah. Eski Ankara Cad.No : 19 / B Sarıgazi / Sancaktepe / İstanbul
Telefon: 0216 621 56 43
GSM: 0533 471 91 10
Email: info@enuygunlaminatparke.net