Laminat parkeler nasıl parlatılır? bu sorumuza bir parkeci olarak cevap vermek ve tüyolar paylaşmak isteriz…

Laminat parkeler son yıllarda çok ileri teknolojiler ile üretiliyor bu teknolojiler sayesinde parkeler eskilere göre kabarma ve su toplama yapmıyor. Ama her laminat parke bu şekilde değil ucuzuda var kaliteliside bu nedenle sizlere parke temizlerken nasıl kullanacağınızı göstermek isteriz.
Laminat parkeler nasıl parlatılır?

Parkeler nasıl parlatılır? Öğrenelim

Laminat parkeleri temizlerken yüzey temizleyici Pronto kullanmanızı öneririz. Pronto Ahşap Temizleyici. derinlemesine temizlik ve bakım yapar. Temizlik esnasında ahşaba zarar vermez. Doğal parlaklığının sürekliliğini sağlar. Hafif, güzel bir kokuya sahiptir.

Bununda yanında arap sabununuda kullanabilirsiniz Prontonun yanında daha uygun fiyatlı olan arap sabunlarıda en az pronto kadar etkileyici bir temizleyicidir. Bu nedenler eğer prontodan sıkıldıysanız ve menmun değilseniz arap sabununu öneririz.

Ne ile sileceksiniz?

Evet, sizlere kullanılması gereken deterjanları ve sabunları ilettik şimdi ise ne kullanacağız onu öğrenelim ; Laminat parkeleri temizlerken mutlaka mikro fiber bezler kullanılmalıdır.Bu bezler parkenizi yıpratmaz ve suyu içine çeker bu şekilde kaparma ve yıpranma olasılığını sıfıra indirirsiniz.

Temizlikten sonra:kurulama

Temizlik bitti şimdi ise kurulama zamanı arap sabunu, pronto veya çamaşır suyu ile temizlik yaptıysanız mutlaka kurulama yapmalısınız. Son yıllarda kabarma yapmayan parkeler üretilse de siz önleminizi alın bence.